Головна > Архівний > Оголошується набір учасників на участь у триденному навчальному тренінгу в рамках Школи з прав людини

Оголошується набір учасників на участь у триденному навчальному тренінгу в рамках Школи з прав людини

Нагадаємо, у 2017 році Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» було започатковано Школу з прав людини як сукупність освітніх заходів з актуальних питань сфери захисту прав людини.

23-25 червня 2017 року в рамках Школи з прав людини у Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини (вул. Інститутська, 21/8) відбудеться триденний тренінг з питань прав і основоположних свобод, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

У зв’язку з цим оголошується набір учасників групи з числа представників громадських організацій, які хочуть взяти участь у тренінгу з метою поглиблення своїх знань з питань міжнародних стандартів у сфері захисту прав людини.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів в учасники:

– наявність вищої освіти,

– досвід роботи у сфері захисту прав людини не менше трьох років.

Охочим взяти участь в освітньому тренінгу необхідно заповнити анкету і  разом із мотиваційним листом (в якому, зокрема, описати, як учасник планує застосувати отримані знання в подальшому, не більше 2 аркушів) надіслати на електронну адресу  press@ombudsman.gov.ua, вказавши тему листа: «Участь у Школі з прав людини».

Кінцевий термін подачі документів – 7 червня 2017 року.

Орієнтовна кількість учасників 25-30 осіб.

Про рішення щодо участі в тренінгу учасникам буде повідомлено після 10 червня 2017 року. 

 

– АНКЕТА

– ПРОГРАМА Школи з прав людини (тренінг з Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод)

– ІНФОРМАЦІЯ для учасників Школи з прав людини (відшкодування витрат на проживання/проїзд/харчування).

Контактна особа  – Альона Вигонська, тел.: (044) 253 21 54.

 

©

Please follow and like us: