Головна > Наша діяльність > Cемінар для співробітників Козелецького ВП ГУНП в Чернігівській області

Cемінар для співробітників Козелецького ВП ГУНП в Чернігівській області

Юлия Дорохова Лига Легалайф

10 травня 2018 року «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» спільно з Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю за підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health провели семінар для співробітників Козелецького ВП ГУНП в Чернігівській області та обговорили питання дотримання Прав людини по відношенню до ключових УГ, зокрема секс працівників та людей, що живуть з наркозалежністю з боку співробітників Козелецького ВП ГУНП в Чернігівській області під час виконання службових обов’язків.
Так Юлия Дорохова розповіла учасникам семінару про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції, вірусних гепатитів В та С, та правила особистої безпеки, яких слід дотримуватися аби уникнути/знизити ризик інфікування. Роз’яснила співробітникам Національної поліції хто є представниками ключових уразливих до ВІЛ/СНІДу груп населення (УГ). Окрім цього повідомила присутніх про програми «Зменшення шкоди» їх принципи та цілі. І наголосила на важливості взаємодії представників Національної поліції з НДО, які реалізують програмами профілактики соціально-небезпечних захворювань,з метою покращення доступу уразливих груп до цих програм.
Олег Дымарецкий (Oleg Dymaretsky) розповів про програми ЗПТ та навів перелік нормативно-правових актів якими регулюються програми ЗПТ в Україні, зокрема повідомив співробітників Козелецького ВП про перелік документів, які повинен мати при собі учасник програми ЗТ, або особа, яка здійснює за ним догляд та отримує препарати за рецептурною формою (на руки).
До участі у занятті долучились й представники Козелецької селищної ради зокрема начальник відділу соціального захисту населення Валентина Сікачова, звернулась із промовою до співробітників Національної Поліції повідомивши їх про перелік установ де можливо пройти тестування на ВІЛ та куди переадресовувати представників УГ для отримання ними послуг, наголосивши на важливості взаємодії із представниками НДО та висловила всебічну готовність розвитку такої взаємодіє з боку Козелецької селищної ради. При цьому із сумом зазначила, що не зважаючи на велику потребу впровадження сучасних методів лікування наркозалежних осіб через брак ресурсу медичного сектору сайти програми ЗПТ у Козелецькому районі не працюють.

Таким чином, під час проведення семінару 40 співробітників Козелецького ВП ГУНП в Чернігівській області отримали нові знання із таких питань:
1. Програми «Зменшення шкоди», що реалізуються у Чернігівській області , зокрема проблемні питання Козелецького району Чернігівської області ;
2. Особиста безпека працівників Національної поліції при виконанні службових обов’язків та взаємодії з представниками уразливих до ВІЛ/СНІДу груп населення;
3. Дотримання прав людини під час роботи поліції із представниками УГ, зокрема СП, ЛЖН, ЛЖВ;
4. Важливість взаємодії представників Національної поліції з НДО, що реалізують програмами профілактики соціально-небезпечних захворювань,з метою покращення доступу уразливих груп до цих програм.
Наприкінці семінару для всіх присутніх було проведено до тестову консультацію та усі поліцейські пройшли, що виявили бажання пройти експрес тестування на ВІЛ дізналися про свій ВІЛ –статус. Таких виявилось 15 осіб. За допомогу у проведенні тестування висловлюємо подяку фельдшеру Борис Омельченко та психологу Ольга Гришина

Юлия Дорохова Лига Легалайф

Please follow and like us:
error
Поширити допис