Головна > Наша діяльність > Зустріч із донорами проекту (PITCH)

Зустріч із донорами проекту (PITCH)

Юлия Дорохова Лига Легалайф

21 – 22 травня у рамках проекту «Партнерство заради натхнення, трансформації та об’єднання відповіді на ВІЛ (PITCH)» відбулась зустріч із донорами проекту.
У зустрічі прийняли участь представники БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» Юлия Дорохова, Ольга Гришина, Vladimir Mikhaylov, Координатор проекту, Лукас Хендріксен з Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД (Великобританія), Деніс ван Ванроуй з AIDSFONDS(Нідерланди), Антон Басенко (координатор проекту РІТСН в Україні від МБФ «Альянсу громадського здоров’я), та перекладач Анна.
Так 21 травня, в ході робочого візиту наші міжнародні партнери, завітали до нас у гості. Зустріч відбулась у нашому офісі, де ми більш детально познайомились один з одним. Під час зустрічі ми ознайомили гостей із виконаною нами роботою та досягнутими цілями, а також обговорили проблеми спільноти секс працівників України та шляхи їх подолання.
22 травня у переговорній залі готелю Європейський відбувся другий день зустрічі в ході якого ми скористались неочікуваною можливістю більш детально розповісти про нашу роботу та спільні досягнення у роботі разом із іншими партнерськими організаціями

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис