Головна > Наша діяльність > Ліга «Легалайф» вийшла на Марш Рівності

Ліга «Легалайф» вийшла на Марш Рівності

Юлия Дорохова Лига Легалайф

17 червня учасники БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» вийшли на #марш_рівності аби підтримати спільноту ЛГБТ у їх боротьбі за #РівніПрава.

Цьогорічний марш рівності виявився найчисельнішим за весь час їх проведення, колони учасників розтягнулись від будинку вчителя й до вулиці Рєпіна.

Захід відвідали народні депутати Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Олексій Мушак, представники Партії зелених України, депутат Європарламенту Ребека Хармс, федеральний Міністр МЗС Німеччини у справах Європи Міхаель Рот, а також посли. Учасники пройшлися від Національної опери до площі Льва Толстого. Організація події покращується щороку. Під час ходи учасники вигукували такі гаслами: «Країна вільних: будь собою» «Сила у впевненості» «Рівні права» «Україна єдина – і ми її частина».

Звичайно була й акція противників із гомофобними гаслами та релігійним підтекстом, що проходила перед початком маршу рівності, а також погрози влаштувати safari на організаторів маршу. Але акція виявилась малочисельна та не представляла ніякої загрози для учасників маршу та інтересу з боку перехожих, щодо погроз, то про них подбали співробітники Національної поліції прибравши з маршруту маршу агресивно налаштованих гомофобів та доправили їх до відділення поліції для встановлення особи.

В цілому безпека заходу на висоті! Громадський порядок охороняли кілька тисяч поліцейських та нацгвардійців, а заходи з безпеки почали проводити ще з вечора 16 червня. Підсумовуючи варто зазначити – поліція відмінно виконала свою роботу, за що окрема подяка усім співробітникам Національної поліції України.

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис