Головна > Наша діяльність > Чергова зустріч із співробітниками організації, які щоденно надають послуги представникам КУГ

Чергова зустріч із співробітниками організації, які щоденно надають послуги представникам КУГ

Юлия Дорохова Лига Легалайф

Ukrainian Legal Aid Foundation продовжує проводити серію регіональних зустрічей у регіонах України, які проводяться у рамках програмної ініціативи «Громадське здоров‘я», що реалізує Міжнародний фонд “Відродження”, та мають на меті налагодження взаємодії між адвокатами, експертами й представниками вразливих до ВІЛ/СНІДу груп населення (далі КУГ).
Цього разу представники УФПД завітали до м. Миколаїв, де на базі Благотворительный фонд unitus пройшла чергова зустріч із співробітниками організації, які щоденно надають послуги представникам КУГ. Зазвичай, під час спілкування з клієнтом, на адресу аутріч-працівників надходить купа запитань юридичного характеру, на які не завжди є змога надати відповідь. Таким чином кожного дня зростає кількість питань, що лишаються без відповіді… Окрім того під час роботи інколи виникають ситуації в яких, без юридичної консультації та не маючи освіти в галузі права, важко розібратися та розробити для себе вірний (збоку Закону) алгоритм дій.
І от 20 червня з’явилась довгоочікувана можливість отримати відповіді на найпоширеніші запитання клієнтів від випускниці Спеціалізованого навчального курсу з медичного права для адвокатів Мария Прокопчук та сертифікованої тренерки Національної асоціації адвокатів України з питань медичного права у місцях несвободи Юлия Дорохова.


Впродовж дружньої бесіди присутні отримали відповіді на такі запитання:
• Хто має право на отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги?;
• Як діяти клієнту ОЗТ при затриманні працівниками поліції?;
• Відповідальність медичних працівників, за розголос конфіденційної інформації стосовно ВІЛ-статусу пацієнта;
• За яких обставин батьки можуть бути позбавлені батьківських прав;
• Як стати опікуном неповнолітньої особи?;
• Чи мають ВІЛ-позитивні особи право на усиновлення дітей?
Зустріч пройшла швидко, проте виявилась плідною й дуже цікавою для її учасників. Та головним є те, що представники КУГ м. Миколаїв отримали нову партнерку у боротьбі за свої законні права та інтереси в особі адвокатеси Марії Прокопчук .

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис