Головна > Новини > Можна де завгодно: влада узаконила публічний інтим

Можна де завгодно: влада узаконила публічний інтим

Відповідно до нової постанови, поліція не зможе штрафувати і затримувати ексгібіціоністів

У нового закону з’явилася безліч супротивників. На їх думку, це спростить життя насильникам.

У мексиканському місті Гвадалахарі прийняли закон, що дозволяє займатися сексом у громадських місцях, повідомляє канал NBC Washington.

Відповідно до нової постанови, поліція не зможе штрафувати і затримувати ексгібіціоністів і людей, що займаються сексом на публіці, в автомобілях або інших місцях, де вони можуть опинитися на очах у сторонніх, якщо такі дії не призводять до скарг і претензій оточуючих.

Влада заявила, що поліція повинна приділяти більше часу боротьбі зі злочинністю, а не тривожити людей, у яких, можливо, немає грошей на ніч в готелі.

Противники закону вважають, що це розв’яже руки ґвалтівникам і педофілам, а сам секс на публіці вони вважають аморальним.

Епатажний російський кіноактор Олексій Панін опублікував нове провокаційне фото з пляжного відпочинку. На знімку він лежить на каменях в рожевих жіночих трусах, які явно не підходять йому за розміром, так як занадто сильно все обтягують і з працею приховують причинне місце.

В мережу потрапило відео, на якому очевидці зняли пару, яка займалася сексом на галявині парку прямо посеред дня.

При цьому головний архітектор Москви Сергій Кузнєцов каже, що такі випадки фіксують там регулярно.

Закохані обрали для плотських утіх стільці під навісом на спортивному майданчику. Очевидці зняли все це дія на відео і виклали на хостинг YouTube. Парочка спочатку займається оральним сексом, після чого переходить до більш рішучих дій.

Джерело

Please follow and like us:
error