Головна > Правова допомога > Заміж за іноземця

Заміж за іноземця

Моя подруга повідомила, що виходить заміж за іноземця. В мене є підозри, що чоловік просто хоче її використати.
Вже завтра вона хоче все покинути у поїхати за кордон, хоча спілкуються вони всього 2 місяці. Жодної інформації про нареченого подруга немає, документів він не показує, а від уточнюючих запитань – ухиляється.
Крім того, мене схвилював факт, що подруга летить до Іспанії, але він надіслав їй квиток тільки до Стамбулу, сказав, що до Мадриду разом куплять. Я хочу впевнитись, що моя подруга не потрапить в біду – допоможіть їй.

👉Коментар консультантки «гарячої» лінії – Тетяни Татуревич

Багато жінок стає жертвами торгівлі людьми, скориставшись пропозицією одружитися з іноземцем. Саме тому, якщо ви вирішили вийти заміж за іноземця, варто дотримуватися певних правил.

Під час спілкування варто дізнаватись більше інформації про нього, впевнитися, що людина має схожі наміри. Якщо він не надає достатньо інормації про себе, а багато розпитує вас – це має бути тривожним «дзвіночком».
На перше побачення бажано запросити чоловіка в Україну, ризик торгівлі людьми в цьому випадку зменшується. Якщо чоловік виявляє стійке небажання приїжджати – задумайтесь і проаналізуйте чому так відбувається.
Якщо це буде подорож в іншу країну рекомендуємо оплатити своє перебування і транспортні витрати самостійно, щоб не опинитися в борговій кабалі. В даному випадку відсутність квитка до місця призначення є великим ризиком.
Якщо ви потрапили в небезпечну ситуацію за кордоном, звертайтеся до посольства чи консульства України в країні перебування чи громадських організацій.
———————————————————————————————
Вам є чим поділитися? Пишіть нам на адресу

📩 story@la-strada.org.ua

Звертайтеся за консультацією та порадами на Національну “гарячу” лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації – 116123 (безкоштовно з мобільних

📲), 0800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних).

Джерело

Please follow and like us:
error