Головна > Новини > Тренінг для тренерів “Усунення бар’єрів, що порушують права людини в отриманні медичних/соціальних послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією, подолання стигми та дискримінації стосовно секс-працівників з боку працівників поліції”

Тренінг для тренерів “Усунення бар’єрів, що порушують права людини в отриманні медичних/соціальних послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією, подолання стигми та дискримінації стосовно секс-працівників з боку працівників поліції”

Благодійна організація “Легалайф-Україна” спільно з Асоціацією УМДПЛ проведе тренінги для тренерів, під час яких учасники зможуть попрацювати над темою усунення бар’єрів, що порушують права людини в отриманні медичних/соціальних послуг, пов’язаних з ВІЛ-інфекцією, а також розглянуть питання подолання стигми та дискримінації стосовно секс-працівників з боку представників правоохоронних органів на національному та регіональному рівнях.

Тривалість тренінгу: 2 дні. Дата проведення: 11-12 та 13-14 жовтня. Кінцевий термін подачі заявки: 2 жовтня 2018 року до 21.00. Повідомлення відібраним учасникам будуть надіслані 3 жовтня до 18.00.

Тренінг організовано в рамках проекту «Зменшення тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції через створення загального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу і його резистентних форм, розширення доказової профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, та створення стійких та життєздатних систем охорони здоров’я» за фінансування Глобального фонду по боротьбі зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Форма для подачі заявки за посиланням

 

Please follow and like us:
error
Поширити допис