Головна > Новини > Запрошуємо представників спільнот ЛЖН та ЛГБТІ поділитись своїм досвідом зі співробітниками ООН

Запрошуємо представників спільнот ЛЖН та ЛГБТІ поділитись своїм досвідом зі співробітниками ООН

УВАГА !!!
Шановні колеги!

Запрошуємо представників спільнот ЛЖН та ЛГБТІ, які мешкають в Києві, поділитись своїм досвідом зі співробітниками ООН. Це відбуватиметься під час тренінгу ООН для своїх працівників про толерантне відношення до тих співробітників, які є ВІЛ-позитивними, які належать до ЛГБТІ-спільноти та вживають наркотичні речовини.
Кожного дня з 22 по 26 жовтня з 14:30 до 16:00 і з 16:00 до 18:00 один представник від спільноти може прийти і відверто поговорити з «ООНівцями», розповісти їм зі власного досвіду, як живуть люди з наркозалежністю та ЛГБТІ.
Якщо Вас зацікавила ця пропозиція, пишіть нам на пошту keypopulationsplatform@gmail.com з зазначеною темою листа «Тренінг ООН». В листі просимо вказати Ваше прізвище, спільноту, яку представляєте, дату (22-26 жовтня) та обраний час (14:30-16:00 або 16:00-18:00). Надалі ми Вас перенаправимо до відповідального співробітника ЮНЕЙДС (UNAIDS)
Є питання? Пишіть нам на пошту, або телефонуйте Технічному Секретареві Платформи Анастасії Щепіній за телефоном +380674530740.

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис