Головна > Наша діяльність > Зустріч директорки Департаменту охорони здоров’я пані Гінзбург Валентини Григорівни з представниками НУО м.Києва

Зустріч директорки Департаменту охорони здоров’я пані Гінзбург Валентини Григорівни з представниками НУО м.Києва

Юлия Дорохова Лига Легалайф

Наприкінці робочого тижня, у п’ятницю 5 жовтня, в приміщенні будівлі ДЕПАРТАМЕНТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КМДА) відбулась зустріч Директора Департаменту пані Гінзбург Валентини Григорівни з представниками неурядових громадських організацій (НУО), що надають послуги представникам ключових уразливих до ВІЛ/СНІДу груп населення (КУГ) або об’єднують спільноти КУГ, зокрема БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф», БО МБФ “ТОЧКА ОПОРИ”, БО “БФ “ВОЛНА”, ВБФ “ДРОП ІН ЦЕНТР, ВГО “ГАУ” та інші НУО, які здійснюють свою діяльність у м. Київ.
Головною метою зустрічі було обговорення питання включення представників НУО до Київської міської координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДУ задля ефективної координації спільних дій спрямованих на запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДУ.
В ході зустрічі учасники презентували свої організації, обговорили проблемні моменти у своїй діяльності та бачення своєї діяльності в складі Координаційної ради.
Було висвітлено такі проблеми:
• Доступ до діагностики ТБ осіб, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи, та обвинувачені, щодо яких органом пробації готується досудова доповідь;
• Утримання пацієнтів;
• Допомога ВІЛ-інфікованим вагітним жінкам;
• Відсутність в НУО можливості орендувати на пільгових умовах приміщень, придатних для роботи з КУГ.
Так Юлия Дорохова розкрила проблему у створенні безпечних місць для представників спільноти СП та КУГ загалом, на базі НУО ( https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2100209369998777&id=100000292046793 ), та висловила своє бачення вирішення даної проблеми підкресливши її важливість, оскільки надання таких приміщень та створення безпечних місць для КУГ на базі НУО, є одним із ключових умов для досягнення цілей Fast Track Cities. Саме ця пропозиція направлена на те, щоб держава створювала привабливі умови для роботи в цій сфері та забезпечувала державні гарантії.
Заслухавши всіх, пані Валентина Гінзбург запропонувала представникам НУО підготувати офіційні листи протягом наступного тижня, в яких прописати свої пропозиції щодо діяльності у складі Координаційної ради м. Києва.
В цілому зустріч виявилась плідною тож очільниця ДОЗ органу КМР (КМДА) запропонували представникам НУО частіше зустрічатись, принаймні раз на місяць задля вирішення поточних питань.

Джерело

Юлия Дорохова Лига Легалайф

Please follow and like us:
error
Поширити допис