Головна > Uncategorized > Допомагаємо українським жінкам разом!

Допомагаємо українським жінкам разом!

Сьогодні в Україні багато людей які зазнали горя та втрат. Дехто втратив житло, роботу та нажаль, багато людей втратили все – втратили життя.

Велика кількість ВПО, які їдуть з окупованих територій перебуває у постійному  пошуку нової домівки для себе. Всі ці люди потребують допомоги і підтримки, тож зі свого боку ми робимо все аби надати таку необхідну допомогу та підтримку.

Спільно з ГО «ФЕМІНІЗМУА», Asociacija Lygiai а також ГО «ЦЕНТР «РОЗВИТОК ДЕМОКРАТІЇ» ми продовжуємо надавати допомогу в Тернополі, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі та інших містах України.

Висловлюємо велику подяку нашим чарівним подругам з ГО «ФЕМІНІЗМУА»,  Asociacija Lygiai  та ГО «ЦЕНТР «РОЗВИТОК ДЕМОКРАТІЇ» за таку чудову спільну справу, допомогу та підтримку!

Ми всі були зворушені щедрою підтримкою. Ця допомога надала нам сил та натхнення робити більше. На фото потрапили далеко не всі жінки, які її отримали, але всі вони вдячні від душі, тому що в цих посилках кожна виявила не тільки корисні речі, але й турботу, теплоту, розуміння та співчуття, які так необхідні в цей непростий час. Усім нам зараз дуже важливо відчувати, що ми не кинуті на свавілля долі, ми не одні, є люди, які виявляють щиру участь і допомагають подолати найважчий період життя, це справді надає сил витримувати поневіряння та тягар воєнного часу. Ще раз дякую за підтримку! Війна закінчиться, а подяка та пам’ять про це залишаться назавжди!

Please follow and like us:
error
Поширити допис