Головна > Здоров'я > До уваги пацієнтів ЗПТ

До уваги пацієнтів ЗПТ

До уваги пацієнтів ЗПТ та інших осіб, які цілком легально мають при собі наркотичні лікарські препарати, отримані безпосередньо з лікувального закладу або за рецептом з аптеки (терміном до 10 або 15 днів)!
Таке явище для нашої поліції ще “в новинку”, тому без відповідних завірених супроводжувальних документів (а іноді навіть з ними) працівники поліції просто вилучають ВСІ знайдені в пацієнта препарати і відкривають кримінальне провадження!
Особливо поширена практика у поліції столичного метрополітену.
Це лише один з таких конкретних випадків, по яких Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health надає правову підтримку із залученням кваліфікованих адвокатів. Усі сигнали фіксуються на Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ.
У даному конкретному випадку адвокат супроводжує справу, пацієнт продовжує отримувати ЗПТ і не обмежений у свободі, слідчий буде закривати кримінальне провадження… після отримання результатів експертизи (тобто держава на це ще бюджетні витрачає!).
У будь-якому випадку, якщо ви легально маєте при собі запас наркотичних засобів, ви повинні мати при собі відповідно завірені документи (див. фото)!

 

Please follow and like us: