Головна > Наша діяльність > Cемінар для співробітників ГУ Національної поліції в Тернопільській області

Cемінар для співробітників ГУ Національної поліції в Тернопільській області

Дорохова Юлія Легалайф

Сьогодні Громадська організація «Джерела громадського здоров’я» спільно з БО «Всеукраинская Лига «Легалайф» за підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health провели семінар для співробітників Головне управління Національної поліції в Тернопільській області та обговорили питання дотримання Прав людини по відношенню до ключових УГ, зокрема секс працівників, з боку співробітників ГУ НП в Тернопільській області під час виконання службових обов’язків.
Під час проведення семінару 189 співробітників ГУ НП в Тернопільській області підвищили свою обізнаність із таких питань:
1. Програми «Зменшення шкоди», що реалізуються у м. Тернопіль та Тернопільській області, зокрема програми ЗПТ
2. Особиста безпека працівників Національної поліції при виконанні службових обов’язків та взаємодії з представниками уразливих груп.
3. Дотримання прав людини під час роботи поліції із представниками ключових уразливих груп ризику, зокрема СП, СІН, ЛЖВ.
4. Важливість взаємодії представників Національної поліції з НДО, що реалізують програмами профілактики соціально-небезпечних захворювань,з метою покращення доступу уразливих груп до цих програм.
Наприкінці семінару для всіх присутніх було проведено до тестову консультацію та усі охочі поліцейські пройшли експрес тестування на ВІЛ, таких виявилось 90 осіб.

©

Please follow and like us: