Головна > Наша діяльність > 14 грудня 2017 року – вулична акція з нагоди Міжнародного дня захисту секс-працівників від насильства і жорстокості

14 грудня 2017 року – вулична акція з нагоди Міжнародного дня захисту секс-працівників від насильства і жорстокості

14 грудня 2017 року об 11 годині на Майдані Незалежності у Києві організатори першого Маршу секс-працівників проведуть вуличну акцію з нагоди Міжнародного дня захисту секс-працівників від насильства і жорстокості (International Day to End Violence Against Sex Workers), який з 2003 року традиційно відзначається у світі  17 грудня!

Під час акції секс-працівники та секс-працівниці з багатьох регіонів України, правозахисники та представники небайдужих громадських організацій у символічній формі за допомогою підручних засобів наочно продемонструють сучасну ситуацію з дотриманням прав однієї з найбільш маргіналізованих категорій населення в Україні, що налічує 80 тисяч осіб!

Як змінилася ситуація  в Україні після проведення першого Маршу секс-працівників в «Урядовому кварталі» у березні 2017 року? Наскільки реальні перспективи у  декриміналізації секс-роботи в Україні?

Приходьте – дізнаєтеся!

Організатори акції: БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» та МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Контакти:

БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» місто Київ 063 963 72 10 (Ольга Гришина)

МБФ «Альянс громадського здоров’я» 095 271 09 37 (Мирослава Андрущенко)

Please follow and like us: