Головна > Ні дискримінації та насиллю > 25 січня відбудеться круглий стіл щодо захисту прав постраждалих від ґендерно зумовленого насильства

25 січня відбудеться круглий стіл щодо захисту прав постраждалих від ґендерно зумовленого насильства

Постраждалі від ґендерної зумовленого насильства зазвичай потребують юридичної допомоги для вирішення своєї ситуації. Таку допомогу можуть надавати Центри безоплатної правової допомоги, які працюють в усіх регіонах України. Більше того, за новим Законом України про запобігання та протидію домашньому насильству, Центри безоплатної правової допомоги є суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

В другій половині 2017 року громадська організація «Ла Страда-Україна», вивчаючи доступ постраждалих від ґендерно зумовленого насильства до правосуддя, провела моніторинг їх обізнаності щодо можливостей отримання безоплатної правової допомоги та якість отриманих послуг.
Результати цього моніторингу будуть представлені під час круглого столу 25 січня 2018 року. Також будуть передані рекомендації, які з’явилися рамках опрацьованих результатів.
Моніторинг здійснювався за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

©

Please follow and like us:
error