Головна > Новини > Альянс громадського здоров’я отримав спеціальний консультативний статус при Економічній та Соціальній Раді ООН

Альянс громадського здоров’я отримав спеціальний консультативний статус при Економічній та Соціальній Раді ООН

Альянс громадського здоров’я отримав спеціальний консультативний статус при Економічній та Соціальній Раді ООН (Economic and Social Council (ECOSOC)) – головному органі з координації економічної та соціальної діяльності ООН та її спеціалізованих установ і єдиному у системі ООН, який має формальну систему співпраці з НУО. Це один з найважливіших органів ООН, який, зокрема, обговорює міжнародні соціальні проблеми глобального і міжгалузевого характеру і розробляє рекомендації щодо політики з цих проблем для країн-членів і для системи ООН, а також проводить дослідження, складає доповіді, розробляє рекомендації з міжнародних проблем в соціальній сфері Генеральній Асамблеї, членам Організації та зацікавленим спеціалізованим установам. Такий статус дає Альянсу можливість тісніше співпрацювати з установами ООН, брати участь у різноманітних заходах, які поводяться під егідою ООН, презентуючи позицію Альянсу та громадянського суспільства регіону з питань охорони здоров’я та сталого розвитку, озвучувати на найвищому актуальні питання і проблеми, які виникають у сфері громадського здоров’я.

«Нам приємно, що Альянс успішно пройшов багатоступеневу процедуру розгляду і затвердження заявки на отримання консультативного статусу при ECOSOC, – відмічає Виконавчий директор Альянсу Андрій Клепіков. – В Україні, та і всьому регіоні практично нема інших організацій, які працюють у сфері громадського здоров’я і мають такий статус. Ця почесна місія дасть змогу посилити роботу Альянсу на міжнародному рівні».

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис