Результати 39-го засідання Правління ГФ

Шановні члени Національної Ради,

на правах члена Делегації Спільнот в Правлінні Глобального Фонду, дозвольте проінформувати вас про результати тільки-но завершеного 39-го засідання Правління ГФ (Скоп’є, Македонія), де одне із ключових прийнятих рішень стосувалося КМК (Координаційних Механізмів Країн), чим і є наша Національна Рада.

Реліз англійською вже опублікований на сайті ГФ: https://www.theglobalfund.org/ en/news/2018-05-10-global- fund-board-strengthens- sustainability-and-domestic- financing/

Ось дослівний переклад частини яка стосується КМК:

«…Правління підтвердило центральну роль координаційних механізмів країн (КМК), національних органів, створених у кожній країні, для подання заяв на фінансування Глобального фонду та моніторингу виконання грантів. Правління схвалило еволюційний підхід та додаткове фінансування на 2018 та 2019 роки для посилення КМК, щоб краще виконувати їх функції, а також схвалило Кодекс поведінки членів КМК (далі – Кодекс КМК). Правління наголосило на надзвичайно важливій ролі КМК у посиленні залучення громадянського суспільства, ключових груп та спільнот».

 

Щодо деталей відповідних рішень, то Правління затвердило певне додаткове фінансування, як для «еволюції КМК» (розглядалися 4 опції КМК), так і для імплементації та посилення «Кодексу КМК», «КМК» планується ввести, як «Стратегічну Ініціативу» в якості пріоритетного напряму Каталітичного Фінансування, а також відомий вам документ за яким ми працюємо – «Рекомендації та Вимоги до Координаційних механізмів країни» планується замінити на «Політику КМК».

 

Більше деталей буду готовий надати після появи додаткових звітних документів ГФ.

Please follow and like us:
error
Поширити допис