Головна > Новини > Поліція викрила бордель у центрі столиці

Поліція викрила бордель у центрі столиці

Поліція вилучає презервативи в якості “речових доказів”! ВІДЕО!

Після цього відео вам стане більш зрозуміло чому Україна займає лідируючі позиції за рівнем поширення ВІЛ-інфекції у Європі! Тому, що секс-працівниці та секс-працівники можуть просто боятися мати про собі цей життєво-важливий засіб індивідуального захисту! Бо поліція може його вилучити як вогнепальну зброю, вибухову речовину або як наркотик!

Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health звертає увагу керівництва Національна поліція України на неадекватну практику вилучення профілактичних засобів, зокрема чоловічих презервативів, під час проведення слідчих або оперативно-розшукових дій (що саме і зафіксовано на цьому відео від Нацполіції) в якості (потенційних) “речових доказів”!

Якщо таке відбувається у столиці України, можете уявити, що відбувається у регіонах!

Така “поіцейська практика” дійсно існує… в окремих африканських країнах… де епідемія ВІЛ/СНІД буквально викошує населення!

Варто зазначити, що вилучені (на відео) в якості “речових доказів” презервативи, безкоштовно поширювалися пертнерськими організаціями Альянсу у столиці в рамках відповідної Загальнодержавної програми з протидії ВІЛ/СНІД… виконавцями якої у т.ч. є МВС України!

Щиро сподіваємося, що Сергій Князєв Артем Крищенко Департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Artem Shevchenko зроблять відповідні висновки, дадуть відповідні вказівки на проведення роз’яснювальної роботи з особовим складом національної поліції!

Джерело

Please follow and like us: