Головна > Наша діяльність > Інформаційне заняття для співробітників Управління поліції в метрополітені Головного управління Національної поліції в місті Києві

Інформаційне заняття для співробітників Управління поліції в метрополітені Головного управління Національної поліції в місті Києві

Юлия Дорохова Лига Легалайф

05 липня 2018 БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» спільно із партнером PITCH БО Благодійний Фонд “Надія та Довіра” за підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health провели інформаційне заняття для співробітників Управління поліції в метрополітені Головного управління Національної поліції в місті Києві. В ході якого співробітників Управління поліції в метрополітені ГУНП в м.Києві було повідомлено про те хто є представниками ключових уразливих до ВІЛ/СНІДу груп населення (УГ) також обговорено питання дотримання Прав людини по відношенню до УГ, зокрема секс працівників та людей, що живуть з наркотиками під час виконання службових обов’язків співробітниками Управління поліції в метрополітені.

Протягом заняття найбільшу кількість запитань викликала сесія присвячена ЗПТ, в ході якої тренери розповіли працівникам поліції про законодавче підґрунтя програми ЗПТ, зокрема навели перелік нормативно-правових актів якими регулюються програми ЗПТ в Україні, особливу увагу приділивши переліку документів, які повинен мати при собі учасник програми ЗТ, або особа, яка здійснює за ним догляд та отримує препарати за рецептурною формою (на руки). Повідомили присутніх про можливість звернутись за консультацією з питань ЗПТ до Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ.

Окрім цього за час заняття поліцейські отримали нові знання про можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції, ТБ, вірусних гепатитів В та С, й засвоїли правила особистої безпеки, яких слід дотримуватися аби уникнути/знизити ризику інфікування, а також дії які слід виконати вразі виникнення ситуації, в ході якої мало місце виникнення потенційного ризику інфікування.

Також пояснили чому взаємодія представників Національної поліції з НДО, які реалізують програмами профілактики соціально-небезпечних захворювань, є важливим фактором на шляху покращення доступу УГ до програм «Зменшення шкоди».

Наприкінці заняття усім учасникам було надано індивідуальні засоби захисту від інфікування ВІЛ, гепатитами В та С та іншими захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Також для всіх присутніх було проведено до тестову консультацію та усі поліцейські, що виявили бажання пройти експрес тестування на ВІЛ дізналися про свій ВІЛ – статус. Таких виявилось 7 осіб.

За сприяння в організації заходу висловлюємо подяку начальнику відділу кадрів Управління поліції в метрополітені ГУНП в місті Києві Мельниченко Володимиру!

Джерело