Головна > Наша діяльність > До всесвітнього дня боротьби з гепатитом: Ліга «Легалайф» провела акцію для осіб, що утримуються у СІЗО

До всесвітнього дня боротьби з гепатитом: Ліга «Легалайф» провела акцію для осіб, що утримуються у СІЗО

За даними ВООЗ на сьогодні у світі офіційно зареєстровано 71 млн осіб, що хворіють на гепатит С та 257 млн. осіб хворих на гепатит В. Загальна ж чисельність хворих на гепатит С оцінюється у 3% (а це понад 200 млн. осіб) та хворих на гепатит В 5% від загального населення планети.

Маючи на меті підвищити обізнаність про шляхи інфікування та знизити ризики зараження вірусами гепатитів серед уразливих груп населення, 29 липня благодійна організація «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» провела акцію для осіб, що утримуються у Державна установа “Київський слідчий ізолятор” Міністерства юстиції України, оскільки ця група є однією з найвразливіших щодо інфікування соціально небезпечними хворобами.

В рамках акції було проведено інформаційне заняття, в ході якого усі присутні дізналися про
• Епідемічну ситуацію з гепатитів в Україні;
• В чому полягає небезпека вірусних гепатитів В та С?;
• Можливі шляхи інфікування вірусними гепатитами В та С;
• Сучасні підходи у лікуванні цих важких захворювань;
• Чи буде лікування гепатитів доступне для осіб, що утримуються в установах ДКВС України?;
• Хто має право отримувати лікування за кошти державного бюджету?

По завершенню заняття для усіх присутніх було проведено до тестову консультацію та кожен хто виявив бажання пройшов тестування на вірусний гепатит С, за допомогою швидких тестів.

Акцію було присвячено Всесвітньому дню боротьби з гепатитами, що відзначається у світі щорічно 28 липня.

За сприяння в організації акції висловлюємо подяку Александр Савченко за всебічну допомогу в організації акції, а також МБФ Вертикаль за надані інформаційно-освітні матеріали та Мережа центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді м. Києва за надані експрес-тести.

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис