Головна > Новини > Ти можеш стати мільйонером: Pornhub платитиме за перегляд “полунички”

Ти можеш стати мільйонером: Pornhub платитиме за перегляд “полунички”

Сервіс Tube8 щомісяця відвідують 150 мільйонів разів за 10 мільйонів зареєстрованих користувачів

Дочірня компанія порнографічного сайту Pornhub, сервіс Tube8, має намір ввести винагороди за перегляд порнофільмів. За “роботу” будуть платити криптовалютой.

Про це повідомляє TNW з посиланням на заяву представника сервісу Робіна Тернера 18 серпня.

“Я пам’ятаю, що завжди нездійсненною мрією вважалося отримання грошей за перегляд порно. Про це завжди мріяли, але ніколи не усвідомлювали повністю. Тепер, однак, із запровадженням платформи від Vice Industry Token ми зможемо відзначити зміну парадигми в споживанні людьми дорослих розваг”, – підкреслив Робін Тернер.

 

“Не занадто утомляйтесь”, – застерігає читачів видання.

Сервіс Tube8 щомісяця відвідують 150 мільйонів разів за 10 мільйонів зареєстрованих користувачів. Проект запустять до кінця 2018 року. Винагороду можна буде отримати за перегляди відеозаписів, коментування, підписку на моделей і купівлю преміум-аккаунта.

Як раніше повідомляв портал “Знай.uа“, Pornhub запустил свій VPN-сервіс з необмеженою пропускною здатністю. Він повинен допомогти користувачам сайту уникнути блокування в різних країнах. Крім того, VPN дозволить користувачам передавати дані анонімно — без їх збору і зберігання на серверах

Відзначається, що платна версія коштує 12,99 долара в місяць, розробники обіцяють, що в ній буде більш швидке з’єднання і не буде реклами. Крім того, в ній можна вибирати країни, через які буде йти трафік, у безкоштовної версії з’єднання буде автоматично йти через найближчий сервер.

Нагадаємо, популярний порносайт PornHub не перестає радувати своїх користувачів. Тепер розробники представили новинку – субтитри під відео для слабочуючих. Цю інформацію повідомляє Mashable, посилаючись на прес-реліз порносайту.

Кору Прайс, віце-президент компанії, заявив, що це нововведення є дуже важливим. За словами Прайса, мета співробітників PornHub – зробити перегляд відео зручним для всіх користувачів, без винятків. В одному з оновлень сайту субтитри отримає тисяча найпопулярніших відео з усіх категорій.

Автор матеріалу: 
Марина Яковенко

Please follow and like us:
error