Головна > Новини > В ЄСПЛ попередили: репутація України під загрозою

В ЄСПЛ попередили: репутація України під загрозою

Рішення ЄСПЛ в Україні практично не виконуються.

В Європейському Суді з прав людини заявили, що репутація України під загрозою через невиконання рішень суду. Про це повідомила на своїй сторінці в Facebook український омбудсмен Людмила Денісова за підсумками зустрічі з начальником відділу Департаменту виконання рішень Європейського Суду з прав людини Павлом Пушкарем.

За її словами, рішення ЄСПЛ в Україні практично не виконуються.

“Репутація України під загрозою, так як рішення ЄСПЛ практично не виконуються в нашій державі. Тому разом ми повинні це виправити. Я повідомила, що в Україні вже зробили “реєстр” громадян, яким держава має виплатити кошти за рішеннями закордонних юрисдикційних органів. Ця “жива” черга прибирає корупційну складову і дає можливість відстежити перспективи відшкодування. Щорічно Україна збільшує фінансування цього напряму, чим зменшує борг перед громадянами”, – повідомила Денісова.

За словами Денісової, захист соціальних прав є пріоритетним напрямком діяльності омбудсмена та Ради Європи.

Читайте також: ЄСПЛ зобов’язав Росію виплатити двом сім’ям з Придністров’я моральну компенсацію

Раніше повідомлялося, що Україна виконала менше 20% рішень ЄСПЛ. Україна стала одним з антилідерів рейтингу. З 1394 постанов суду повністю виконано і закрито 253, тобто менше 20% (дані на кінець червня 2018).

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис