Головна > ЗМІ про актуальне > Супрун: Якщо пацієнт дасть гроші лікарю, він його підставить, а ще не зможе більше працювати

Супрун: Якщо пацієнт дасть гроші лікарю, він його підставить, а ще не зможе більше працювати

«Лікар не може брати за це гроші. Ви таким чином будете його підставляти, бо тоді Національна служба здоров’я може розірвати з ним контракт. Ці всі послуги покриті державою і надаються лікарю напряму (або амбулаторії чи центру первинної медико-санітарної допомоги — ред.), не через обласну чи районну раду, через головного лікаря, а напряму», — наголосила Супрун.

Крім того, у МОЗ вже розпочали працювати над створенням персонального ліцензування лікарів. Подробиць поки що небагато, але вже відомо, що через них будуть контролювати якість надання послуг. Також можна вже зараз бути впевненим у тому, що повторно ліцензію отримати буде надзвичайно важко.

Також слід нагадати, що між МОЗ та НАБУ укладено декларацію про співпрацю. Про кожен випадок хабарництва серед медичного персоналу, пацієнт може повідомити одразу НАБУ. Кожен випадок буде перевірятись, а лікар у випадку підтвердження не зможе більше продовжувати медичу практику.

Джерело

Please follow and like us:
error