Головна > Законодавство > Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження порядку надання послуг з профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ»

Проект наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження порядку надання послуг з профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ»

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення проекту наказу Міністерства охорони здоров’я України «Про затвердження порядку надання послуг з профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ».

Проект наказу розроблений Міністерством охорони здоров’я України для забезпечення виконання пункту 18 статті 4 Закону України від 2 грудня 1991 року № 1972-XII «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ».

Проект затверджує Порядок надання послуг з профілактики ВІЛ серед групи підвищеного ризику щодо інфікування ВІЛ, який визначає механізм комплексного надання профілактичних послуг, категоріям населення, вразливим до стигми та дискримінації та які, в цілому, мають низький рівень доступу до медичних послуг, в тому числі пов’язаних з ВІЛ, та низький рівень довіри до державних та комунальних закладів охорони здоров’я відповідно до засад громадського здоров’я та принципів зменшення шкоди, які мають найбільшу доказову ефективність серед профілактичних втручань.

Проект наказу, пояснювальна записка та аналіз регуляторного впливу акта оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України в мережі Інтернет www.moz.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються Директоратом громадського здоров’я МОЗ України протягом місяця з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді на адресу: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7.

Контактна особа – Гриценко Тарас Вікторович, тел. (093) 150 84 83, e-mail: t.grytsenko@phc.org.ua

З проектом можна ознайомитись за посиланням

Please follow and like us:
error
Поширити допис