Головна > Наша діяльність > 16 квітня було проведено робочу зустріч в Міністерстві юстиції України

16 квітня було проведено робочу зустріч в Міністерстві юстиції України

За останні роки кількість випадків насилля через сексуальну орієнтацію та ґендерну ідентичність в Україні критично зросла. Найбільша кількість таких випадків зафіксовано у столиці, а це є своєрідний дороговказ для «послідовців» у регіонах.
На сьогодні, в Україні склалася ситуація, коли злочини на ґрунті ненависті або ігноруються, або вважаються певними верстами населення, як своєрідне виправдання у скоєні злочину, дуже часто, злочинці отримують мінімальне покарання або уникають його зовсім.
На думку правозахисників неналежне кваліфікування злочинів відбувається перш за все через застаріле законодавство а також брак відповідних знань та навичок з боротьби зі злочинами на підґрунті ненависті у співробітників поліції та прокуратури.
3 метою дослідження необхідних змін до законодавства, а також можливостей створення та застосування додаткових механізмів та гарантій захисту й підтримки діяльності представників громадянського суспільства, (правозахисників, організацій громадянського суспільства та національних інституцій у сфері захисту та промоції прав людини) 16 квітня Директоратом з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України було проведено робочу зустріч із представниками благодійних та громадських організацій, в якій прийняла участь й представниця від «Всеукраїнська Ліга «Легалайф», Янина Стемковська,яка також представляє спільноти ЖЖН
Детальніше з інформацією щодо перебігу робочої зустрічі можна ознайомиться за посиланням:

https://www.facebook.com/yaninapoltava/posts/2670988926308700
Please follow and like us:
error
Поширити допис