Головна > Архівний > В Житомирі семінарні навчання для працівників Поліції – показали позитивну допомогу пацієнтам ЗПТ і СІНам!

В Житомирі семінарні навчання для працівників Поліції – показали позитивну допомогу пацієнтам ЗПТ і СІНам!

Після проведення семінарів для різних структур Поліції, після активності #БО #Всеукраїнська #Ліга #Легалайф а саме #Юлії #Дорохової, яку підтримав і надихнув #Павло #Скала з #МБФ #Альянс #громадського #здоров’я» в Житомирському регіоні наша Громадська Організація «Перспектива» відчула реальну, ефективну, корисну результативність!

Дорохова Юлія керівник БО «Всеукраїнська Ліга Легалайф» при підтримці МБФ «Альянс громадського здоров’я» організовувала і проводила з нашою участю семінари для працівників Управління патрульної Поліції Житомирської області щодо особливостей програми Зменшення Шкоди та важливості взаємодії для подолання епідемії ВІЛ/СНІД. Також, обговорювала важливість дотримання прав людини в роботі поліції з ключовими групами уразливими до ВІЛ – споживачами ін’єкційних наркотиків та секс-працівниками.

Результати проведених семінарів не змусили довго чекати – вже у червні екіпаж патрульної поліції м. Житомир, зателефонував до ГО «Перспектива» та після розмови доставив наркозалежного до нашої організації для надання йому і правової допомоги і послуг щодо проблем здоров’я. Потім зателефонували нам з іншого підрозділу Поліції, щоб СІН з гепатитом С мав можливість отримувати послуги(допомогу) від Перспективи.

Далі подоланим став бар’єр забезпечення безперервності лікування пацієнтів ЗПТ в СІЗО. Пацієнт Житомирського сайту ЗПТ, який знаходиться у Житомирському СІЗО при установі виконання покарань (№8) доставлявся у супроводі працівників СІЗО до кабінету сайту для отримання замісної підтримувальної терапії.

Далі була ефективна практична активність ГО«Перспективи» та активність інформування і консультування Юлії Дорохової – було підтримано і захищено права і правові можливості пацієнта ЗПТ(щодо пацієнтів ЗТ і транспортів)!

Далі нехай не тільки в Житомирі активність Навченої Поліції і їх взаємодія з нашою ГО «Перспектива» розширюється.

Please follow and like us:
error
Поширити допис