Ліга Легалайф провела чергове інформаційно-освітнє заняття із жінками, що утримуються в СІЗО м. Києва
02 лютого 2018 року «Всеукраинская Лига «Легалайф» провела чергове інформаційно-освітнє заняття із жінками, що утримуються у Державна установа "Київський слідчий ізолятор" Міністерства юстиції України, оскільки жінки найбільш уразливі до насильства, стигми та дискримінації. Під час заняття у дружній обстановці, ми обговорили найбільш актуальні для них питання. У кожної із дівчат виявилась дуже
>> Більше