Головна > Інформація для спільноти РКС щодо роботи Національної Ради з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІД > 29 березня в Мiнiстерство молоді та спорту України було проведене чергове засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

29 березня в Мiнiстерство молоді та спорту України було проведене чергове засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

29 березня в Мiнiстерство молоді та спорту України було проведене чергове засідання Комітету з регіональної політики Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Більшість питань було так чи інакше стосувалися ключових спільнот, а саме:

1). Розроблені нові проекти примірного Положення та Регламенту регіональної координаційної ради по боротьбі з ВІЛ/СНІДом та ТБ, де враховано представництво як мінімум трьох ключових спільнот людей, що вживають ін’єкційні наркотики (#ЛВІН), секс-працівників та #ЧСЧ (доповідає Святослав Шеремет).

2). Підготовка мультикраїнового гранту трьома регіональними мережами під назвою «ВІЛ – Стійкість послуг для ключових груп населення у Східній Європі та Центральній Азії» на Глобальний фонд (Регіональна мережа правової допомоги людям з ВІЛ + TBpeople + Асоціація рівних прав ЛГБТІ (ERA).

3). Результати моніторингових візитів представників Національної ради в Одеську (за участю Святослав Шеремет, Andrii Chernyshev та Виталий Легков) та Закарпатську області (за участю Анатолій Бондаренко).

4). Результати Оцінки та аналізу наявних та доступних правових механізмів та моделей роботи, які можуть бути використані національними/ місцевими партнерами для сталості зусиль в боротьбі з ВІЛ та туберкульозом (Hanna Shevchenko).

5). Огляд попередніх результатів дослідження «Оцінка правового середовища щодо туберкульозу в Україні», що проводиться UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та Партнерством «Зупинити туберкульоз».

6). Запровадження в Україні #MSMIT — новітнього глобального керівництва з реалізації комплексних програм за значимою участю ЧСЧ у відповідь на поширення ВІЛ та ІПСШ (Святослав Шеремет).

Please follow and like us:
error