Головна > Інформація для спільноти РКС щодо роботи Національної Ради з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІД > Шановні члени Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу!

Шановні члени Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу!

Від імені секретаріату Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу (далі – Національна рада) та за дорученням її Голови, Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, дозвольте поінформувати про наступне.

У рамках оновленої моделі фінансування Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією (далі – Глобальний фонд) крім Національних проектів та каталітичного фінансування передбачена підтримка регіональних заявок, метою яких є посилення співпраці між країнами щодо вирішення нагальних проблем регіону, які не можуть бути вирішені однією країною або потребують узгодженої політики між Урядами регіону. Заявки повинні бути комплементарними до національних проектів та сприяти впровадженню успішних та інноваційних практик відповіді на епідемії.

У грудні 2017 року Глобальний фонд оголосив конкурс на підготовку регіональної заявки з ВІЛ/СНІДу https://www.theglobalfund.org/ media/7074/fundingmodel_multic ountryfunding-2017-02_rfp_en. pdf, а у січні 2018 року – регіональної заявки з туберкульозу https://www.theglobalfund.org/ media/7118/fundingmodel_multic ountryfunding-2018-06_rfp_en. pdf.

На даний час до секретаріату звернулися організації, які впроваджують діяльність в регіоні Східної Європи та Центральної Азії, з проханням сприяти розгляду та погодженню членами Національної ради концепцій регіональних заявок, які будуть подаватися до Глобального фонду та охоплюватимуть своєю діяльністю і Україну, зокрема:

  1. концепція заявки за компонентом «ВІЛ: Сталість послуг для ключових груп у регіоні Східної Європи та Центральної Азії», яка підготовлена консорціумом організацій, а саме: Регіональна мережа правової допомоги людям з ВІЛ, Міжнародна спільнота хворих на ТБ «TB People» та Асоціація рівних прав ЛГБТІ (ERA), на період 2019 – 2021 роки;
  2. концепція заявки за компонентом «ВІЛ: Сталість послуг для ключових груп у регіоні Східної Європи та Центральної Азії», яка підготовлена консорціумом організацій, основний реципієнт – Альянс громадського здоров’я, ключовий партнер – Мережа ЛЖВ 100% Життя. Партнер з боку державного сектору – Центр громадського здоров’я. Бюджет заявки: 10 млн. дол. США на період 2019 – 2021 роки;
  3. концепція заявки за компонентом «Туберкульоз: покращення якості лікування та профілактики туберкульозу з лікарською стійкістю у Східній Європі та Центральній Азії», яка підготовлена консорціумом організацій, основний реципієнт – Центр політики та досліджень в охороні здоров’я (Центр PAS), субреципієнт –  Європейське регіональне бюро ВООЗ, основні партнери: Європейська коаліція боротьби з ТБ, Міжнародна спільнота хворих на ТБ «TB People» та Глобальний кокус з ТБ (Global TB Caucus). Бюджет заявки: 5 млн. дол. США на період 2019 – 2021 роки;
  4. концепція заявки за компонентом «Туберкульоз: покращення якості лікування та профілактики туберкульозу з лікарською стійкістю у Східній Європі та Центральній Азії», яка підготовлена Partners In Health.

Відповідно до процедури Глобального фонду заявки повинні отримати схвалення координаційного механізму кожної країни, в якій впроваджуватиметься майбутній грант.

Надсилаємо Вам для ознайомлення запити (у вкладеннях), підготовлені організаціями, що претендують на роль Основних реципієнтів. Наразі немає необхідності обрати одну заявку і країна може надати підтримку усім учасникам конкурсу.

У зв’язку з чим пропонуємо провести голосування за принципом відсутності заперечень. Це означає, якщо до заявки не надійшло заперечень від жодного члена Національної ради до завершення терміну голосування – така заявка вважається схваленою. За результатами голосування відповідні листи-схвалення будуть надіслані заявникам для подальшого конкурсу на рівні Глобального фонду.

Враховуючи викладене вище та з метою забезпечення оперативного обміну інформацією просимо надіслати до 18 квітня 2018 року свою позицію щодо погодження запропонованих концепцій заявок на електронну адресу секретаріату Національної ради: koroyeva@gmail.com.

 

З повагою

 

Секретаріат Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу|

Secretariat of the National Council on TB/HIV/AIDS

7, M. Hrushevskoho Street | 01601 Kyiv, Ukraine

http://moz.gov.ua/nacionalna-r ada-z-pitan-protidii-tuberkulo zu-ta-vilsnid

 

1_HIV_AIDS Leagal Aid Network, ERA, TBpeople

2_Alliance, PLWH Network, PHC

3_PAS, WHO_Europe, TBEC, TBPeople, TB Caucus

4_Partners In Health

Please follow and like us:
error
Поширити допис