Головна > Ні дискримінації та насиллю > ПРАВДА про «боротьбу з проституцією» в Україні!

ПРАВДА про «боротьбу з проституцією» в Україні!

ПРАВДА про «боротьбу з проституцією» в Україні!
(за даними державної судової статистики)

В Україні де-факто майже декриміналізовано індивідуальну проституцію: у 2017 році чотирьох секс-працівниць оштрафовано на загальну суму 510 грн!

Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health проаналізував офіційні дані державної судової статистики за 2017 рік і з’ясував цікаві факти, про які не звітують професійні «борці з торгівлею людьми», які періодично (часто зі знімальними групами телеканалів) проводять показові рейди по чисельних борделях України, або виловлюючи «нічних метеликів» з автомагістралей.

Отже, у 2017 році українськими судами засуджено за сутенерство (ст. 303 КК України) – 54 особи, у т.ч. за втягнення неповнолітніх у проституцію 17 осіб, за втягнення малолітніх – 0.

За організацію та утримання борделів (ст. 302 КК України) засуджено – 80 осіб, у т.ч. за залучення до проституції неповнолітніх – 1!

Протягом 2017 року судами розглянуто 19 адміністративних справ за заборонену нині «індивідуальну проституцію» (ст. 181-1 КУпАП), за що накладено штрафів…на 4 осіб на загальну суму 510 грн!

Таким чином, чисельні телевізійні «рейди» та «маски-шоу» по борделях та автострадах України – це лише «картинка» для пересічних громадян, аби прикрити системне кришування корумпованими правоохоронними органами вкрай ліквідного/прибуткового нелегального бізнесу!

Звісно, такі «правоохоронці» завжди будуть виступати проти декриміналізації індивідуальної проституції, чого вже не один рік вимагають рядові секс-працівники та небайдужі правозахисники!

Дослідження Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health 2015 року демонструє обсяг нелегального ринку секс-роботи в України, в якому залучено 80 тисяч секс-працівників та секс-працівниць, щонайменше 4 мільярди гривень щорічно!

У випадку декриміналізації секс-роботи (скасування адміністративної відповідальності за ст.181-1 КУпАП) корумповані “борці з торгівлею людьми” разом із сутенерами втратять свої надприбутки!

Джерело

Please follow and like us: