Головна > Новини > Coursera представляє новий курс «Наркотики, вживання наркотиків, наркополітика та здоров’я»

Coursera представляє новий курс «Наркотики, вживання наркотиків, наркополітика та здоров’я»

Coursera представляє новий курс «Наркотики, вживання наркотиків, наркополітика та здоров’я»

Курс є першим у своєму роді, оскільки він розглядає найважливіші питання, пов’язані з наркотиками, з багатодисциплінарного підходу, заснованого на здоров’ї та правах людини. Протягом всього курсу ви будете охоплювати цілий ряд питань, в тому числі, що таке наркотики та чому вони контролюються? Які вигоди та шкода при прийомі наркотиків? Як політика громадської охорони здоров’я може регулювати споживання наркотиків?

Ви також дізнаєтеся про тонкощі міжнародної системи контролю над наркотиками та про негативні наслідки широко поширеної контролюючої політики щодо наркотиків у всьому світі. Нарешті, ви вивчите шляхи просування реформи наркополітики.

Теми будуть представлені більш ніж 40 доповідачами з наукових, академічних та інституційних кіл, представниками громадянського суспільства, а також людьми, які вживають наркотики.

До кінця курсу ви будете мати:
– глибоке розуміння основних проблем охорони здоров’я, пов’язаних з наркоспоживанням і наркополітикою;
– чітке бачення того, чому сьогодні обговорюється наркополітика;
– і, якщо ви побажаєте, ви будете готові для участі в русі по реформуванню наркополітики на місцевому або регіональному рівні.

Цей курс для:
Цей курс в першу чергу орієнтований на студентів і фахівців з різних верств суспільства, зацікавлених у сфері психоактивних речовин, охороні здоров’я, прав людини та наркополітики.

Навчають:
Michel Kazatchkine – Мишель Казачкин, старший науковий співробітник, Глобальний центр охорони здоров’я, Вищий інститут міжнародних відносин і розвитку, Женева
– Барбара Броерс, професор (в області наркології), департамент охорони здоров’я, лікарня Женевського університету
– Аймер Рейре, старший викладач, медичний факультет, Париж 13 Університет
– Дженніфер Хассельгард-Роу, науковий співробітник і викладач Інституту глобального охорони здоров’я Женевського університету

Рівень: Новачок
Зобов’язання: 6 тижнів (від 3 до 4 годин роботи в тиждень)
Мова англійська
Субтитри: французькі, іспанські, російські

http://bit.ly/2uc2ktN

Джерело

Please follow and like us: