Головна > Інформація для спільноти РКС щодо роботи Національної Ради з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІД > В Україні продовжується підготовка до Наради високого рівня Генеральної Асамблеї ООН з туберкульозу

В Україні продовжується підготовка до Наради високого рівня Генеральної Асамблеї ООН з туберкульозу

В Україні продовжується підготовка до Наради високого рівня Генеральної Асамблеї ООН з туберкульозу, яка наприкінці вересня відбудеться у Нью-Йорку. Активну організаційну роль в цьому процесі покладено Міністерством охорони здоров’я на Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна», про що йдеться в листі заступника Міністра, отриманого днями Парламентською платформою боротьби з ТБ.

Зокрема, на вчорашньому засіданні Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу погоджено запропоновані Партнерством «Зупинимо туберкульоз. Україна» критерії для відбору кандидатів від громадського сектору для формування складу делегації України для участі у Нараді та рекомендовано МОЗ спільно з Партнерством організувати відбір таких кандидатур для включення до складу офіційної делегації.

[pdf-embedder url=”https://www.legalife.com.ua/wp-content/uploads/2018/07/jpg2pdf-1.pdf” title=”jpg2pdf”]

Джерело

Please follow and like us:
error