Головна > Наша діяльність > Консультаційний захід з приводу захисту прав уразливих груп населення в м. Житомир

Консультаційний захід з приводу захисту прав уразливих груп населення в м. Житомир

Юлия Дорохова Лига Легалайф

Сьогодні у Житомирі на базі ВБО “Перспектива”, що займається підтримкою та допомогою соціально-вразливим групам населення, а безпосередньо наркозалежним особам, відбувся консультаційний захід з приводу захисту прав уразливих груп населення.

Відповісти на питання учасників заходу та членів організації відгукнулись випускники Спеціалізованого навчального курсу з медичного права для адвокатів Ольга Василевська (Olga Vasilevskaya) та Andrey Timofeev, а також експерт по роботі з вразливими групами населення Юлия Дорохова.
Обговорювалася реальна дієвість механізмів отримання допомоги та захисту соціально-вразливими групами населення та їх ефективність. Працівники організації розбирали разом з експертами питання, що безпосередньо траплялись в їхній практиці роботи з клієнтами.

Найбільш гучними були проблеми незаконного затримання та обшуку пацієнтів ЗПТ та секс-працівників, правомірність обшуку та затримання клієнта представниками поліції.
Піднімалася проблема упередженого ставлення деяких патрульних поліцейських до наркозалежних осіб та секс-працівників. Обговорили дії працівників організації та їх клієнтів у разі незаконного затримання клієнта.

Важлива порада від експертів: користуватись своїм правом на мовчання та одразу звертатись до БПД.

Діяльність проходить за підтримки Програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародний фонд “Відродження”

Джерело

Please follow and like us:
error