Головна > Новини > За тиждень розпочинається конференція AIDS2018 в Амстердамі

За тиждень розпочинається конференція AIDS2018 в Амстердамі

Лист від Лукаса Хендріксена, керівника програми PITCH з Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД (Великобританія)

Сьогодні офіційний запускається комунікаційної кампанії PITCH AIDS2018: Інвестування в громадську адвокацію з метою подолання СНІДу!

Будь ласка, приєднуйтесь до кампанії, поділившись  зображеннями, розробленими командою PITCH, та будь-якою додатковою графікою на власних та/або пов’язаних із PITCH обліковими записами соціальних мереж, а також шляхом пересилання цього повідомлення з вкладеннями у ваші власні мережі партнерів PITCH та інших прихильників інвестування у громадську адвокацію на національному, регіональному та/або глобальному рівнях.

Ми хотіли б попросити вас розпочати кампанію в Інтернеті, публікуючи інформацію платформах соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter тощо. Це особисті історії (у додатку) координаторів PITCH з Індонезії, Нігерії та України, кожний з яких має власний адвокаційний фактор #advocacyfactor.

Закликаючи людей приєднатися до нашої кампанії, ми розпочинаємо онлайн-діалог, який демонструє критичну потребу інвестувати в громадську адвокаційну діяльність, спрямовану на боротьбу зі СНІДом. Ми сподіваємось надихнути, залучити та активізувати якомога більше людей, що працюють у цій сфері, аби ця кампанія сприяла покращенню наочності всієї великої роботи наших країн, регіональних та глобальних партнерів.

Додаткові інформаційні матеріали будуть надані 18 липня, щоб охопити основні адвокаційні фактори PITCH #advocacyfactor, які показали свою ефективність на сьогоднішній день:

·         Заборонити каральну політику – це наш адвокаційний фактор #advocacyfactor, а Ваш?

·         Вплив на розподіл бюджетних коштів – це наш адвокаційний фактор #advocacyfactor, а Ваш?

·         Розбудова руху – це наш адвокаційний фактор #advocacyfactor, а Ваш?

·         Захист прав людини – це наш адвокаційний фактор #advocacyfactor, а Ваш?

·         Посилення політичних реформ – це наш адвокаційний фактор #advocacyfactor, а Ваш? 

У доданому до цього листа посібнику Social Media Toolkit, ми прагнемо надати вам корисні та ефективні інструменти для розповсюдження повідомлення перед, під час та після конференції.

Щоб надати відповідну інформацію всім нашим партнерами PITCH та іншим учасникам конференції, зацікавленими в адвокації громад, ми розробили Посібник з адвокації PITCH (див. Додаток). Це практична дорожня карта всіх важливих подій, які підтримуються PITCH, що надає інформацію про види подій, час, місцеположень тощо. Дорожня карта також містить поради щодо ефективної адвокації, лозунги кампанії PITCH, хеш-теги, візуальні ефекти національних координаційних центрів і цитати з історій успіху PITCH у сфері адвокації. Посібник буде надруковано та передано всім нашим партнерам. Під час конференції ми будемо розповсюджувати довідники з адвокації PITCH, необхідні для розповсюдження доказів терміновості та важливості  інвестицій в громадську адвокацію з метою подолання СНІДу.

 

Ваша підтримка як партнера PITCH має вирішальне значення, щоб ми разом досягти максимально можливого впливу цієї надихаючої кампанії.

PITCH social media toolkit – AIDS2018 – final

PITCH advocacy guide - AIDS2018 - online version

 

Please follow and like us: