Головна > Інформація для спільноти РКС щодо роботи Національної Ради з питань протидії ТБ та ВІЛ/СНІД > Координаційна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції відбудеться в середу, 05 грудня 2018, о 15:00!

Координаційна рада з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції відбудеться в середу, 05 грудня 2018, о 15:00!

ЧАС І ДАТА: 15:00, середа – 05.12.2018.
МІСЦЕ: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Київська міська державна адміністрація, аудиторія № 1017.

Нагадаємо, на попередній зустрічі, яка відбулась 24 травня 2018 року, були прийняті виважені важливі рішення, зокрема:

• Посилити компонент соціального супроводу людей, що живуть з ВІЛ, груп підвищеного ризику для досягнення прихильності до антиретровірусної терапії за рахунок бюджетних та інших коштів.

• Забезпечити введення в штатний розпис закладів охорони здоров’я штатних посад «соціальний працівник/соціальний робітник».

• Створити робочу групу зі розробки та впровадження комунікаційної стратегії з протидії епідемії ВІЛ-інфекції в місті Києві.

• Створити робочу групу по консолідації стратегічної інформації в сфері протидії ВІЛ-інфекції в м. Києві з метою підготовки щорічного звіту по реалізації ініціативи Fast-Track в м. Києві.

• Визначити потребу у соціальному супроводі для людей що живуть з ВІЛ та забезпечити її через механізм соціального замовлення.

• Забезпечити функціонування кабінетів замісної підтримувальної терапії на засадах інтегрованої допомоги в Центрах первинної медико-санітарної допомоги Оболонського, Подільського, Соломянського, Шевченківського районів.

Please follow and like us:
error
Поширити допис