Головна > Ні дискримінації та насиллю > Робоча зустріч в рамках проекту БО МФ «Відродження» – «Насильству немає виправдання: розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики»

Робоча зустріч в рамках проекту БО МФ «Відродження» – «Насильству немає виправдання: розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики»

Юлия Дорохова Лига Легалайф

На початку робочого тижня директорка «Всеукраїнська Ліга «Легалайф», Юлия Дорохова, прийняла участь у черговій (попередня зустріч відбулась 7 березня) робочій зустрічі в рамках проекту БО МФ «Відродження» – «Насильству немає виправдання: розширення прав та можливостей жінок, які вживають наркотики».
У зустрічі прийняли участь представники/ці громадських та благодійних організацій, що опікуються правами ЖЖН в Україні.
В ході зустрічі учасники обговорили потреби жінок, що зіштовхнулися з подвійною проблематикою наркозалежності та насильства в рамках діяльності запрошених громадських організацій, а також ознайомилися з поточними результати, яких вже вдалося досягти представникам МБФ “Українська фундація громадського здоров’я” в рамках проекту.
Так були представлені результати кабінетного дослідження в рамках проведення соціологічного дослідження в Державній установі «Качанівська виправна колонія (№ 54)» (Виправна колонія мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання для вперше засуджених до позбавлення волі жінок) – надалі ВК № 54 та Державній установі «Чернігівська виправна колонія (№ 44)» (Виправна колонія мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання для неодноразово засуджених до позбавлення волі жінок) – надалі ВК № 44, щодо зв’язку між скоєним злочином, ризикованою поведінкою та вживанням наркотиків.
Окрім цього Анна Ходимчук також презентувала успіхи у роботі із ЖЖН, що знаходяться у ВК № 44. Під час своєї презентації вона розповіла, про те, що кожного вівторка проводить у ВК № 44 зустрічі із засудженими, які відбувають покарання в установі. В ході зустрічей проводяться різноманітні заходи: тренінги, бесіди, покази інформаційно-освітніх фільмів тощо.
Наприкінці зустрічі учасники приділили увагу питанню удосконалення навчального модулю «Наркозалежність та насильство» до Програми підготовки фахівців з числа співробітників правоохоронних органів та проведення досліджень у жіночих виправних колоніях. З цього приводу свої рекомендації надали Юлія Дорохова, Анна Ходимчук та Світлана Мороз.

На завершення звертаємось до представниць ЖЖН серед нашої спільноти – якщо Ви зіштовхувались з проявами насильства (особливо з боку співробітників правоохоронних органів) на підґрунті Вашої приналежності до спільноти СП та/чи ЖЖН, просимо Вас розповісти нам про ці випадки, надіславши електронного листа за адресою: liga@legalife.com.ua

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис