Головна > Наша діяльність > «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» та ГО “Союз “Золотий Вік України” підписали Договір про співпрацю

«Всеукраїнська Ліга «Легалайф» та ГО “Союз “Золотий Вік України” підписали Договір про співпрацю

Юлия Дорохова Лига Легалайф

Весна закінчується, але ми не засмучуємось, тому що розпочинаємо нову співпрацю!
Хочемо Вам повідомити що в БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» з’явився новий діловий партнер!💪
30 травня наша організація та ГО “Союз “Золотий Вік України” (надалі – ГО «Союз»ЗОВУ») підписали Договір про співпрацю та заклали паростки нових, і ми переконані, дійових відносин.
Кілька слів про нашого нового партнера:
ГО «Союз «ЗОВУ» об’єднує фахівців різних напрямів (психології, соціології, юриспруденції, медицини), що працюють над підвищенням рівня психологічної і соціальної адаптації вразливих верств населення та осіб, які потрапили у скрутне становище, надає адресну консультативну допомогу, популяризує психологічні знання, спрямовані на саморозвиток та самовдосконалення особистості а також популяризує здоровий спосіб життя.
Як відомо ув’язнені є вразливою групою населення по відношенню до ВІЛ/СНІДу туберкульозу, вірусних гепатитів та інших соціально небезпечних захворювань в основному через специфічні умови тримання, що сприяють розповсюдженню зазначених вище хвороб.
ГО «Союз «ЗОВУ» також працює над ресоціалізацією та соціальною адаптацією осіб, (в тому числі неповнолітніх) які відбувають покарання в установах виконання покарань (надалі УВП), або звільняються з місць позбавлення волі.
На сьогодні дуже гостро стоїть питання секс-роботи в УВП. Чисельність представників спільноти секс-працівників (надалі – СП), що зараз перебувають в УВП нікому не відома. Зараз немає навіть оціночних даних від НУО щодо цього. За поточної ситуації, представники спільноти СП які і так є уразливою до ВІЛ/СНІДу групою населення, під час перебування в УВП наражаються на ще більшу небезпеку інфікуватися ВІЛ чи іншими соціально небезпечних захворюваннями.
Нам невідомо з яких причин, але сьогодні про секс-роботу за ґратами не говорять не тільки співробітники ДКВС України, а й представники спільноти у Національній раді з питань протидії
туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Тож ми віримо що укладений договір підвищить нашу спроможність у боротьбі з ВІЛ в УВП серед СП та допоможе у соціальній адаптації власними силами.

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис