Головна > Ні дискримінації та насиллю > ПротиДійТоргівліЛюдьми

ПротиДійТоргівліЛюдьми

Щороку від торгівлі людьми потерпають тисячі українців.
За даними Міжнародної організації з міграції за роки незалежності України від торгівлі людьми постраждало понад 230 тис. осіб.
У 2013 році Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми, зазначивши, що в цей день необхідно підвищувати рівень поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привертати увагу до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочувати людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.
З метою відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми Міністерством соціальної політики України, як Національним координатором з даних питань, у співпраці зі Службою у справах дітей та сім’ї виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та міжнародними громадськими організаціями, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми проводить інформаційно-просвітницьку акцію «#ПротиДійТоргівліЛюдьми»!
Акція відбудеться 30 липня 2019 року з 16:00 до 18:00 на Майдані Незалежності (біля пам’ятника св. Архістратига Михаїла).
Мета заходу – привернення уваги громадян, а особливо молоді, до прихованих ризиків, на які можна наразитись через некомпетентні та/або неправомірні дії фірм-посередників з працевлаштування за кордоном. Учасникам буде запропоновано взяти участь у інтерактивних вправах Оголошення та Договір, під час яких кожен учасник отримає необхідну інформацію про важливість наявності дозвільної документації та реквізитів фірм-посередників, правдивості поданих у оголошенні даних та обов’язкових пунктів та умов, які мають бути зазначені у юридично вірному договорі з послуг з працевлаштування за кордоном.
Під час інтерактивно-просвітницької акції запланований брифінг за участі Національного координатору з питань протидії торгівлі людьми в Україні, заступника міністра соціальної політики України Федорович Н.В. та суб’єктів національного механізму взаємодії.
Окремою культурною подією акції стане вуличний показ – перформенс за участі акторів документального театру Фундації «Гармонізоване суспільство», який мовою мистецтва розкриє основні ризики потрапляння у тенети торгівлі людьми та дасть розуміння глядачам щодо безпечної поведінки та захисту власних прав і свобод.
Одночасно, в десяти районах міста Києва працюватимуть інформаційно-консультативні локації під час роботи яких відбуватимуться наступні активності:
– інформування та консультування населення щодо проблеми торгівлі людьми;
– есперес-опитування, з метою визначення рівня обізнаності пересічних громадян про дане негативне явище;
– працюватимуть селфі-зони, де всі матимуть можливість висловити свою громадську позицію, сфотографувавшись з логотипом акції та підтримати інформаційну кампанію, виклавши фото у соціальних мережах.

Запрошуємо киян та гостей нашого міста долучитися до проведення інформаційно-просвітницьку акцію «#ПротиДійТоргівліЛюдьми»!

Локації проведення акції на районних рівнях:
1. Голосіївський район – парк культури та відпочинку ім. М.Ф. Рильського, просп. Голосіївський.
2. Дарницький район – парк «Позняки», вул. Михайла Драгоманова.
3. Деснянський район – парк «Деснянський», вул. Т.Драйзера,17.
4. Дніпровський район – Броварський проспект, 27 (площа біля МакДональдса, станція метро «Дарниця»).
5. Оболонський район – сквер, біля станції метро «Мінська».
6. Печерський район – Спортивна площа, 1 (станція метро «Палац Спорту»).
7. Подільський район – Сквер №2 (біля пам’ятника Сковороди, станція метро «Контрактова Площа»).
8. Святошинський район – площа перед кінотеатром «Лейпциг» (просп. Леся Курбаса, 8).
9. Солом’янський район – площа перед Солом’янською РДА (просп. Повітрофлотський, 41).
10. Шевченківський район – площа біля станції метро «Університет».

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис