Головна > Ні дискримінації та насиллю > У жіночій колонії на Чернігівщині засуджених утримують у жахливих умовах

У жіночій колонії на Чернігівщині засуджених утримують у жахливих умовах

У Чернігівській виправній колонії № 44 під час перевірки виявлено низку порушень. Про це повідомляє Чернігівський громадський комітет захисту прав людини, передає Depo.Чернігів.

У неналежних умовах зберігаються харчові продукти, зокрема, не дотримується температурний режим, що може свідчити про їх непридатність до вживання.

Стан приміщення їдальні не відповідає встановленим нормам, ванни для миття овочів не підключені до центрального водопостачання, не дотримуються вимоги щодо дезінфекції приміщення (наявні сліди життєдіяльності птахів, на трубі росте мох). Через відсутність належного фінансування вже більше року тривають ремонтні роботи.

Приміщення пральні занедбане, на стінах і підлозі через підвищену вологість розповсюджується грибок.

У слідчому ізоляторі задуха, вентиляція – тільки природна, недостатня для забезпечення надходження свіжого повітря у камери. Через великі тріщини у підлозі ф підвищену вологість у камери проникають слимаки, комахи та гризуни. Умивальники потребують заміни, туалетні установки – без зливу.

Виявлено численні порушення норм чинного законодавства у сфері надання засудженим медичної допомоги. Медична частина – в антисанітарному стані, потребує ремонту, рукомийників немає, ліків недостатньо. Немає спеціального транспорту для перевезення хворих в’язнів до закладів охорони здоров’я. Стоматологічну допомогу надати ув’язненим неможливо, як і провести необхідні лабораторні дослідження, обстеження на гепатит С. Гінекологічне крісло, придбане за державні кошти, неможливо зібрати через відсутність всіх необхідних деталей.

Вказані порушення викликають численні скарги до прокуратури.

У крамниці, де засуджені могли б купити собі продукти, зберігаються прострочені й непридатні для вживання товари.

В установі виявлено випадок укриття від обліку факту отримання засудженою виробничої травми.

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис