Головна > Uncategorized > Фокус-група для жінок, що утримуються в ДУ «КИЇВСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР» МЮУ

Фокус-група для жінок, що утримуються в ДУ «КИЇВСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР» МЮУ

26 листопада представники БО “ВСЕУКРАЇНСЬКА ЛІГА”ЛЕГАЛАЙФ” відвідали жінок що вживають наркотики та мають ВІЛ-позитивний статус, які зараз утримуються у ДУ «КИЇВСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР» МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ.

Під час зустрічі розмовляли про такі проблеми, як стигма та дискримінація, насилля та його різновиди а також права людини і доступ до медичної допомоги.

Деякі дівчата знаходяться під вартою вже не один рік, як наприклад вже відома вам Дар’я (яка теж прийняла участь у зустрічі. Через режим тримання та брак матеріальної бази бібліотеки установи більшість дівчат не мають змоги відслідковувати зміни у законодавстві щодо протидії насильству.

Так під час зустрічі виявилось, що окрім фізичного та сексуального насильства, дівчата взагалі не розрізняють інші його види. І тільки в ході нашої зустрічі вони дізналися про інші види насилля. Також завдяки отриманим від нас знанням, дівчата зрозуміли, що систематично стають жертвами насилля. Також ми розповіли про те що робити в разі домашнього насильства та про посилення відповідальності у законодавстві за домашне насильство.

На завершення зустрічі приділили увагу Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, з якою, як виявилось, більшість дівчат також не знайома.

 Тож є над чим працювати! Будемо продовжувати!

Ця новина на нашій сторінці в Facebook
Please follow and like us:
error
Поширити допис