Головна > Наша діяльність > 31й «Всесвітній день боротьби зі СНІДом»

31й «Всесвітній день боротьби зі СНІДом»

1 грудня 2019 року 31й «Всесвітній день боротьби зі СНІДом» глобальної компанії в галузі охорони здоров’я розпочатої у 1988 році.
Його мета – привернути увагу громадськості і нагадати суспільству, що ВІЛ/СНІД є однією з самих глобальних проблем людства. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі з ВІЛ-інфекцією живе близько 36,7 мільйонів людей, серед яких 19,5 мільйонів отримують антиретровірусне лікування.


Україна залишається регіоном з високим рівнем поширення ВІЛ. За даними Об’єднаної програми ООН із ВІЛ/СНІД, близько 244 тисячі українців мають ВІЛ, з них близько 100 тисяч не знають про свою хворобу.
«Всеукраїнська Ліга «Легалайф» провела у Державна установа “Бориспільська ВК -119” Міністерства юстиції України захід, присвячений до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, для осіб, що відбувають покарання та особового складу установи.
Кожен хто, виявив бажання, пройшов тестування на ВІЛ за допомогою швидких тестів.

За допомогу в організації проведення заходу, хочемо подякувати заступнику начальника установи з соціально-виховної та психологічної роботи підполковнику внутрішньої служби Александру Савченко.

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис