Головна > Правова допомога > На захист прав пацієнтів ЗПТ

На захист прав пацієнтів ЗПТ

Успішний адвокатський захист від поліцейського свавілля по відношенню до пацієнтів замісної терапії у Києві!

Дуже важливі прецеденти у захисті прав пацієнтів ЗПТ отримано у м. Києві, завдяки вступу у стратегічні справи професійного адвоката Андрій Киченок, що з серпня 2017 року супроводжувалися Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health, одразу після отримання перших сигналів на Національна Гаряча Лінія з питань наркозалежності та ЗПТ.

В результаті кримінальне провадження Управління поліції в метрополітені за ніби то незаконне зберігання наркотиків пацієнтом ЗПТ, який цілком законно мав при собі рецептурний препарат “Метадон” закрито слідчим у зв’язку з відсутністю складу злочину!
Але це ще не все…
За фактом перевищення службових обов’язків працівниками поліції столичного метрополітену (через 4 дня після вищезазначеного випадку) під час вилучення препаратів ЗПТ в іншого пацієнта Прокуратура міста Києва відкрито кримінальне провадження!

Копії процесуальних документів ми щойно отримали від адвоката та вирішили їх оприлюднити (без зазначення персональних даних) аби інші пацієнти, не лише у столиці, могли ефективно відстоювати свої права, а працівники поліції виконували свої функціональні обов’язки відповідно до закону!

 

©

Please follow and like us:
error