Головна > Наша діяльність > Екстремальна погода в Києві не стала на перешкоді другому Маршу секс-працівників!

Екстремальна погода в Києві не стала на перешкоді другому Маршу секс-працівників!

1 березня «Урядовим кварталом» столиці України – від Кабінету Міністрів повз Верховну Раду до Адміністрації Президента України – вдруге пройшов щорічний «Марш секс-працівників», в якому взяли участь декілька десятків секс-працівниць та секс-працівників. Їх підтримали громадські активісти, правозахисники та представники українських медіа.
Традиційно багато учасників було у театральних масках, деякі мали на голові червоні каски, а в руках тримали саморобні транспаранти та символічні червоні ліхтарики.
Учасники Маршу, який проводився з нагоди Міжнародного дня прав секс-працівників, який щороку відзначається у світі 3 березня, цього разу традиційно зосередилися на проблемі порушення прав секс-працівників та закликали перших керівників виконавчої та законодавчої гілок державної влади скасувати адміністративну відповідальність за заняття проституцією (ст.181-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення – КУпАП). Ця стаття, що передбачає штраф до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів за заняття індивідуальною проституцією, продовжує використовуватися як репресивний інструмент корупції, вимагання, шантажу та насильства по відношенню до секс-працівників.
Цього разу, аби привернути увагу державних високопосадовців до проблеми штучної криміналізації, організатори Маршу за допомогою «двійників» у масках з обличчями Петра Порошенка, Володимира Гройсмана, Андрія Парубія, Юрія Луценка символічно продемонстрували бажану готовність чинної влади скасувати застарілу репресивну статтю, від якої сьогодні потерпає близько 80 тисяч секс-працівників в Україні.
За проявлену неабияку мужність та принциповість у прийнятті таких сміливих законодавчих рішень, учасники Маршу вручили всім вищезазначеним удаваним високопосадовцям своєрідні символічні «відзнаки» – «Сталеві яйця»!
Організаторами маршу традиційно виступили «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» та Альянс громадського здоров’я

Джерело

Please follow and like us: