Головна > Новини > В березні цього року в штаб-квартирі ООН в м. Нью-Йорк, США, відбудеться 62 сесія Комісії ООН з питань становища жінок

В березні цього року в штаб-квартирі ООН в м. Нью-Йорк, США, відбудеться 62 сесія Комісії ООН з питань становища жінок

На щорічній сесії зберуться представники країн-членів, ООН агенції, акредитовані неурядові організації з усіх регіонів світу для обговорення впровадження головних світових документів спрямованих на досягнення гендерної рівності (Пекінська декларація 1995 р.), а також нові виклики та спільні дії для розвитку прав та можливостей жінок в політичній, економічній та соціальній сферах. Цього року пріоритетною темою заходу будуть виклики і можливості у досягненні гендерної рівності та розширенні прав жінок та дівчат у сільській місцевості. У зв’язку з цим міжнародна організація HealthRight International (Право на здоров’я) проведе паралельну дискусію присвячену правозахисним підходам для покращення систем для ВІЛ+ жінок у сільській місцевості.

У всьому світі сільські жінки та дівчата, які живуть з ВІЛ, не мають стабільного доступу до якісних медичних послуг. Дискусія матиме на меті вивчення різноманітних успішних підходів, орієнтованих на захист прав людини, та їх застосування у розробці програм по ВІЛ як одного з шляхів до зменшення гендерної нерівності та неоднакового доступу до медичних послуг для жінок сільської місцевості.

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис