Головна > Наша діяльність > 19 березня 2018 року БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» прийняла участі у зустрічі, присвяченій пілотному для України дослідженню на тему «Хімсекс і вживання наркотиків серед ЧСЧ м.Києва»

19 березня 2018 року БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» прийняла участі у зустрічі, присвяченій пілотному для України дослідженню на тему «Хімсекс і вживання наркотиків серед ЧСЧ м.Києва»

19 березня 2018 року БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» прийняла участі
у зустрічі присвяченій пілотному для України дослідженню на цікаву тему «Хімсекс і вживання наркотиків серед ЧСЧ м.Києва».
Такий термін (“хімічний секс”), або секс під дією ПАР (переважно в спільноті ЧСЧ), вже добре відомий в Європі та світі, й вважається одним з основних чинників ризикової сексуальної поведінки, та за деякими оцінками підвищує ризик інфікування ВІЛ в 3 рази. Але вперше звучить у нас в якості оцінки актуальної ситуації в Україні. Близько 2% з числа осіб, яких було опитано у рамках цього дослідження заявили про свою приналежність до спільноти СП.
Упродовж заходу Андрій Чернишев ознайомив присутніх із попередніми результатами пілотного дослідження 2017 року серед ЧСЧ м.Києва. Зокрема були висвітлені такі питання:
• Соціальний портрет ЧСЧ, що проживають у м. Києві чи його передмісті;
• Сучасні тенденції в хімсексі серед ЧСЧ м. Києва. Міфи та соц. Норми пов’язані із хімсексом;
• Основні місця поширення хімсексу;
• Основні види наркотичних речовин, які використовуються під час хімсексу;
• Поширення ВІЛ, ВГС/В та ІПСШ. Обізнаність респондентів про ризики передачі ВІЛ та інших інфекцій;
• Наслідки хімсексу;
• Контроль над хімсексом та потреба у професійній допомозі.

Захід було організовано ГО «АЛЬЯНС.ГЛОБАЛ»», за підтримки МОЗ України та ДУ «Центр психологічного здоров’я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України» та проходив у приміщенні МОЗ України.

Джерело

Please follow and like us: