Головна > Наша діяльність > БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» є першою в Україні самоорганізацією секс-працівників.

БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» є першою в Україні самоорганізацією секс-працівників.

Хочемо наголосити що БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» є першою в Україні самоорганізацією секс-працівників, яка зареєстрована в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у 2009 році!, а розпочала свою діяльність ще у 2008му!

Нещодавно до відома керівництва нашої організації стала надходити інформація про те, що окремі представники спільноти СП України розповсюджують завідомо неправдиву інформацію (плітки) про те, що начебто наша організація скопіювала свою назву з назви ВБО “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА””….

Аби покінчити з цими плітками та поставити крапку, наводимо копії установчих документів БО “Всеукраїнська “Ліга “Легалайф” та результати безкоштовного запиту до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань за пошуковим запитом ВБО “ЛЕГАЛАЙФ-УКРАЇНА”.

Просимо не розповсюджувати завідомо неправдиву інформацію та більш відповідально ставитися до отриманої Вами інформації із сумнівних джерел, завжди перевіряти її.

Зокрема це можна зробити абсолютно БЕЗКОШТОВНО витративши кілька секунд за посиланням:

https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch

Джерело

Please follow and like us: