Головна > Наша діяльність > Допоможемо разом!

Допоможемо разом!

Пам’ятаєте ми повідомляли про жінку, що знаходиться в ДУ «КИЇВСЬКИЙ СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР» Міністерства Юстиції України на ім’я Дар’я?


Вона страждає на ряд важких хронічних захворювань. За час перебування у слідчому ізоляторі для Дар’ї було проведено експрес тестування на вірусні гепатити С та В. Хоча тест дав позитивний результат, для подальшого лікування необхідно провести лабораторні дослідження та ряд медичних обстежень, які проводяться за гроші. До того ж в неї вийшов з ладу слуховий апарат, а cамотужки вирішити проблему зі слуховим апаратом вона не в змозі.


Тоді директор БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф», звернулась до начальника Центрального МРУ з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України з проханням забезпечити Дар’ю слуховим апаратом (деталі за посиланням: https://www.facebook.com/AllUkrainianLeagueLegaLife/posts/686954928453502).


У минулий понеділок ми отримали лист-відповідь на наше звернення від завідуючого Київської міської медичної частини І.М.Письменного, в якому він, через обмежені можливості Київської міської медичної частини, просить посприяти у забезпеченні Дар’ї слуховим апаратом, а також зважаючи на її важкий стан здоров’я посприяти у проведенні необхідних їй медичних обстежень.


Поспішаємо повідомити, що Дар’я вже отримала новий слуховий апарат та їй було проведено дослідження на вірусні гепатити В та С. Це стало можливо завдяки нашим з вами спільним зусиллям! Хочемо подякувати усім хто прийняв участь у допомозі Дар’ї, особливо Андрей Ткачев (Andrii Tkachov), Янина Стемковская, Lida Lytvyniuk, Юля Князюк Oleh Bilyk, Виталий Руденко, Наталия Семёнова (Наталия Сергеевна Семёнова)

 

Джерело

Please follow and like us:
error
Поширити допис