Головна > Ні дискримінації та насиллю > 16 днів активізму проти насильства щодо жінок та дівчат.

16 днів активізму проти насильства щодо жінок та дівчат.

З 25 листопада розпочалась міжнародна акція, яку БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» підтримує багато років поспіль. Вже стало доброю традицією проводити спільну акцію разом із студентами у Відкритому міжнародному університеті розвитку людини (ВМУРОЛ) “Україна” присвячену до міжнародної акції “16 днів активізму проти насильства щодо жінок та дівчат».

За даними ООН, близько 4-х мільйонів українських жінок страждають від насилля в родинах щорічно. І тільки 10-15% звертаються по допомогу. Міжнародна акція “16 днів активізму проти насильства щодо жінок та дівчат розпочинається наприкінці листопаду щорічно.

Домашнє насильство, як явище торкається не лише жінок. Зокрема, за аналізом Міністерства соціальної політики, до якого протягом останніх 10 місяців надійшло 95 тисяч звернень, щодо фактів проявів домашнього насильства, 10 тисяч звернень – від чоловіків, і 763 звернення – від дітей. Міністерство внутрішніх справ зробило 105 приписів щодо фактів домашнього насильства. Акція “16 днів проти гендерного насильства” проходить під гаслом “Розірви коло – зупини насильство”. Мінсоцполітики надає жертвам насильства три види допомоги: психологічну, матеріальну і юридичну. Також в ОТГ діє 700 мобільних груп поліції, які оперативно реагують на виклики щодо домашнього насильства.

В Україні працює

Гаряча лінія Національної поліції України

0-800-500-202;

Національна гаряча лінія попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації

0 800 500 335 або 116-123 (з мобільного) дзвінки  безкоштовні.

Please follow and like us:
error
Поширити допис