Головна > Наша діяльність > 23 березня БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» долучилася до адвокаційної акції «Цінуємо кожен подих! Збережемо життя хворих на туберкульоз!»

23 березня БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» долучилася до адвокаційної акції «Цінуємо кожен подих! Збережемо життя хворих на туберкульоз!»

Юля Дорохова Ліга Легалайф

23 березня біля будівлі МОЗ України представники БО «Всеукраїнська Ліга «Легалайф» під керівництвом директора Юлії Дорохової разом з іншими громадськими організаціями та активістами долучилися до адвокаційної акції «Цінуємо кожен подих! Збережемо життя хворих на туберкульоз!», що була організована Всеукраїнська асоціація людей, які перехворіли на туберкульоз “Сильніші за ТБ”.
Метою акції було привернення уваги влади до проблем подолання епідемії туберкульозу в Україні, підвищення обізнаності жителів столиці України про небезпеку туберкульозу, необхідності своєчасного його діагностування і проходження повного курсу лікування. Також учасники акції оприлюднили та передали до МОЗ України звернення до української та світової спільноти «Творимо історію. Покінчимо з туберкульозом»
Впродовж акції активісти вимагали:
• Використання сучасних лікарських засобів у боротьбі з епідемією туберкульозу в Україні;
• Використання вакцини проти туберкульозу BCG для дітей;
• Подолати стигму та дискримінацію хворих на ТБ;
• Прийняти Закон України про Загальнодержавну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2018—2021 роки
На завершення акції було проведено флешмоб – у небо випустили 11 білих повітряних кульок, що символізують число людей, щоденно помираючих від туберкульозу в Україні. Потім 11 сірих, які символізують людей, що помруть від туберкульозу завтра, якщо ми сьогодні нічого не змінимо в політиці боротьби з туберкульозом. Та ще роздали присутнім 11 кульок червоного кольору у формі сердець, як надія врятувати життя хворих на туберкульоз громадян України

Джерело

Please follow and like us:
error